1 2 3 4

Tagad visi kopā

09.10.2015

Starptautisks teatrāli integratīvs projekts pusaudžiem un jauniešiem (arī ar īpašām vajadzībām) no Vācijas un Latvijas.

No 2015 gada aprīļa mūsu skola piedalās projektā „All Together Now!“.Projekta ietvaros jaunieši varēs iepazīties, apmainīties viedokļiem un idejām par tēmu antidiskriminācija, apspriest , ko nozīmē „Būt citādam”. Kopējā darbā pie teatrālas performances, foto un video izstādes, kas arī būs projekta gala produkts, jaunieši piedalīsies  dažādās teātra darbnīcās un meistarklasēs. Tāpat notiks arī dažādas interesantas tikšanās, kuru laikā jaunieši varēs dažādās valodās apspriest viņus interesējošos jautājumus. Lasīt tālāk...

All Together Now!”(Tagad visi kopā).

15.10.2015

Starptautisks teatrāli integratīvs projekts pusaudžiem un jauniešiem (arī ar īpašām vajadzībām) no Vācijas un Latvijas.

No 2015 gada jūnija Rīgas 71.vidusskola un Bundesverband russischsprachiger Eltern e.V. (BVRE)) un īsteno starptautisku projektu „All Together Now!“. Projekta ietvaros jaunieši varēs iepazīties, apmainīties viedokļiem un idejām par tēmu antidiskriminācija, apspriest , ko nozīmē „Būt citādam”. Kopējā darbā pie teatrālas performances, foto un video izstādes, kas arī būs projekta gala produkts, jaunieši piedalīsies  dažādās teātra darbnīcās un meistarklasēs. Tāpat notiks arī dažādas interesantas tikšanās, kuru laikā jaunieši varēs dažādās valodās apspriest viņus interesējošos jautājumus.

Projektā piedalās  Rīgas 71. vidusskola teātra studijas dalībnieki un Bērnu – invalīdu rehabilitācijas centra skolnieki vecumā no 14 līdz 19 gadiem.

Jaunieši no Vācijas pārstāv dažādas kultūras un etniskās grupas.     Lasīt tālāk...

Goldbird.lv