1 2 3 4

Rīgas 71.vidusskolas Rehabilitācijas centra audzēkņu izlaidums 2015.gada 28.maijā.

15.06.2015

Kā katru pavasari maijā, ziedoņa laikā, mūsu Rehabilitācijas centra audzēkņi saņem atestātus par 9.klases beigšanu. Šie svētki vienmēr ir ļoti aizkustinoši un liek justies gan saviļņojoši priecīgi , gan nedaudz skumīgi, jo pēc daudziem kopīga darba gadiem ir šis šķiršanās brīdis.

Šogad  izlaidums bija diviem skolēniem: Ralfam Johansonam un Dmitrijam  Fiļippovam. Abi puiši sāka mācības pie mums pirms 10 gadiem. Šis laiks nebūt nav bijis viegls: gan skolēniem , gan skolotājiem, skolas atbalsta personālam un arī viņu vecākiem ir bijis jāiegulda liels darbs, lai kopīgi nonāktu līdz šiem svētkiem.

Pasākuma laikā mūsu absolventi saņēma gan skolas vadības, gan pedagogu ceļamaizi-vissirsnīgākos laba vēlējumus turpmākajā dzīves gaitā. Viņus ar dziesmām un raitu dejas soli sveica  arī skolas biedri.

Ekskursija uz Varšavu .

15.06.2015

Šogad pirmo reizi ekskursija tika organizēta uz 2 dienām uz Varšavu.No skolas izbraucām 21.05 un atgriezāmies 23.05.2015.Tā bija mācību izzinoša ekskursija,kuras laikā bērni un līdz esošie vecāki un pedagogi varēja iepazīties un apskatīt Varšavas vecpilsētu,Planetārijā vērot zvaigznes,apmeklēt Varšavas Zoo,kā arī  apskatīt  un klausīties informāciju ar audio gida palīdzību par vēsturiski bagāto un krāsņu objektu Lazienki karalisko parku un Lazienki pili.Un ekskursijas noslēgumā visi ekskursijas dalībnieki varēja baudīt iepirkšanās prieku Varšavas lielveikalā.   Fotoatskaite...

Baltijas valstu vasaras jauniešu sporta spēles. Viļņa 15.05-17.05.2015.g.

15.06.2015

No 15. līdz 17.maijam Viļņā notika pirmās Baltijas valstu vasaras jauniešu sporta spēles,bērniem un jauniešiem  ar īpašām vajadzībām.
 Sporta spēles organizēja Lietuvas Paraolimpiskā komiteja. Latvijas komandas jaunie sportisti piedalījās vieglatlētikā, šodounā , peldēšanā, boccia, basketbola soda metienos un šautriņu mešanā, sacenšoties ar sportistiem  no Igaunijas, Lietuvas un Baltkrievijas.

No mūsu skolas piedalījās 9 sportisti, kuri startēja Boccio, vieglatlētikā, Dārtā un basketbola soda metienos.Boccio mūsu komanda ieguva bronzas medaļas un tās izcīnīja A.Strods un Ņ.Sjomins, v/a -1.vietu izcīnīja A.Komarovs bumbas mešanā no krūtīm un 3.vietu-60m skrējienā, Dārta-2.vietu M.Blūzmanis un 3..v-V.Fomenoka,Basketbolā soda metienos-1.v-V.Fomenoka un 3.v-A.Komarovs. Kopumā Latvijas komandai Pirmajās Baltijas jauniešu vasaras sporta spēlēs ir 7 zelta, 4 sudraba,10 bronzas medaļas. Lietuviešu kolēģi nodeva spēļu karogu Latvijai ar vēlējumuun cerību turpināt iesākto tradīciju, lai nākamās spēles 2016.gadā (Paraolimpisko spēļu gadā) notiktu Latvijā!  Fotoatskaite...

Deju festivāls”Carnikavas ritmi-2015”

15.06.2015

23. aprīlī Piejūras internātpamatskolā jau 14. reizi notika deju festivāls „Carnikavas ritmi", kurā šogad piedalījās audzēkņi no 17 Latvijas skolām.

 „Carnikavas ritmos" ar savu klātbūtni vienmēr pagodina populāri mūziķi un mākslinieki. Šogad mūs priecēja Nacionālo bruņoto spēku bigbends, dziedātāja Aminatu Savadogo, kura šogad pārstāvēs Latviju Eirovīzijā, kā arī Ieva Sutugova kopā ar grupu.

Festivāla diena bija pilna pārsteigumiem un prieka, jaunieši dziedāja līdzi un, aplausiem skanot, sveica māksliniekus. Saviļņojošu un atraktīvu paraugdemonstrējumu sniedza flamenko kluba „Duende" dejotājas – mirdzoši tērpi un ugunīga deja. 

Mūsu skolu pārstāvēja 8 jaunieši un dejoja Standartdejas: Lēno valsi,Vīnes valsi un Cha-Cha-Cha un brīvo deju „Sētnieka stāsts”.Mēs nopietni bijam gatavojušies šim pasākumam,šuvuši skaistus tērpus,iestudējuši horeogrāfiju.     Fotoatskaite...

Ekskursija uz Klaipēdu-delfināriju 15.05.2014.g

08.05.2014

     Kā katru gadu arī šogad mūsu centra skolēni brauks tālākā ekskursijā uz kaimiņzemi –Lietuvu. Šogad izvēlējāmies braukt apskatīt  Klaipēdu, kur pēc ilgas gaidīšanas savas durvis beidzot vēris vaļā atjaunotais delfinārijs
Klaipēda - trešā lielākā Lietuvas pilsēta. Neaizsalstoša jūras osta. Ļoti skaista ir vecpilsēta ar savdabīgu arhitektūru.

     Ar prāmi bērni dosies uz Kuršu kāpas ziemeļu daļu un apmeklēs cietoksni Kopgalis, kur atrodas Jūras muzejs ar unikālām ekspozīcijām. Programmā - jaunas un aizraujošas delfīnu un roņu atraktīvās izrādes. Sagādās lielu prieku gan pieaugušajiem, gan bērniem!

Mātes diena

08.05.2014

Māmulīt, saņem nu atkal šo dienu,
Lielu un jauku - gadā tik vienu,
Saņem ziediņus, kurus Tev nesam,
Nākam ar sveicieniem tādi kā esam.

9.05.2014.g ielūdzam māmiņas uz mātes dienas koncertu.
Sniegsim koncertu ar pašu dziedātām dziesmām,dejām un dzejolīšiem,kurus esam
cītīgi mācījušies visa gada garumā,lai iepriecinātu Jūs,mūsu mīļās māmiņas.

Sporta svētki 2014

09.04.2014

2014.gada 14.martā  Rīgas 71.vidusskolas Rehabilitācijas centrā notika gadskārtējie sporta svētki, kuros tradicionāli piedalījās skolēni, skolotāji, vecāki. Svētku programmā ietilpa: skolas čempionāts „Boccio” un meistarklases ar nosaukumu „Dari pats un iemāci citam!”

Svētkus ar priekšnesumu atklāja sākumskolas sporta deju dejotāji  Jeļizaveta Lukovņikova un Ivans Ļitvinskis.

Pēc tam tika piedāvātas  10 meistarklases, kurās 17K un 18K grupu skolēni savām rokām izgatavoja smilšu pulksteni, bet 10L grupas skolēni – kompasu. 11K grupas skolēni parādīja ledus dejas un konfektes glāzēs. 1.-2.klašu skolēni  bija sagatavojuši spēli no kompaktdiskiem.

Meistarklasēs piedalījās visi Rehabilitācijas centra skolēni, katrs varēja izmēģināt savas spējas jebkurā eksperimentā. Viss bija aizraujoši un interesanti. Katra klase tika apbalvota ar diplomu.

Tālāk notika skolas čempionāts „Boccio”, kuru vadīja sporta skolotāja un galvenā tiesnese Inese Ondzule. Komandas tika sadalītas 2 grupās, kuras savā starpā sacentās.

„B”grupas komandas: 14K, 10K, 11K.

„A” grupas komandas: 17К,18К.16К,12К,15К,12L.

Vietas tika sadalītas šādi:

„A” grupā : 1.vieta – 14K, 2.vieta – 10K, 3.vieta – 11K.

„B”grupā: 1.vieta – 12L, 2.vieta – 18K, 3.vieta – 1.-2.klase.

Visi dalībnieki tika apbalvoti ar medaļām un diplomiem.

Svētku nobeigumā sākumskolas skolēni dāvāja interesantu priekšnesumu akrobātikā.

Sevišķi  liela jautrība svētkos sākās, kad stafetēs piedalījās skolotāji, vecāki kopā ar bērniem! Uzvarēja stiprākie! Mākslas vingrošanā vingrojumā ar stīpu uzvarēja skolotāja Lidija Maļceva. Lēcienos ar lecamauklu uzvarēja psiholoģe Linda Hāzenfuse. Pāru stafetē uzvarēja Irina Pugovkina (mamma) un Vlada Līne (skolniece). Stafetē lēcienos ar bumbām uzvarēja mamma Jeļena Belus.  Svētku noskaņu radīja arī mūzika.

Paldies sporta svētku organizatoriem: Nadeždai Hmeļņickai, Inesei Ondzulei un Irinai Pugovkinai.

Carnikavas ritmi 2014

01.04.2014

2014.gada 24.aprīlī Piejūras internātpamatskolā notiks speciālo skolu deju festivāls „Carnikavas ritmi 2014”. Festivāls ik gadu ir plaši pārstāvēts, šogad tajā piedalīsies dalībnieki no 19 skolām .

 Pirmajā festivāla daļā dalībnieki no Dzirciema, Suntažu, Pamūšas, Rīgas 71.vsk., Palsmanes un Piejūras skolām dejos sporta dejas - Lēno valsi, Vīnes valsi, Cha - cha - cha, .Mūsu centru pārstāvēs 4 pāri. Olga un Artūrs, Larija un Markuss, Jolanta un Kirils, kā arī Ēriks un Alīna. Festivāla otrajā daļā redzēsim līnijdeju un netradicionālo deju priekšnesumus.
Apbalvošanā katra skola saņēms atzinības rakstu par piedalīšanos, kā arī  našķus un T-kreklu ar uzrakstu „Carnikavas ritmi 2014” no festivāla sponsoriem.

Festivāls sniedz ieskatu cik dažādas var būt dejas, deva jaunas idejas turpmākajam darbam, ārkārtīgi daudz smaidu un pozitīvu emociju.

Mākslas dienas

01.04.2014

No 7.04.-11.04.2014.g centrā notiks "Mākslas dienas".Mākslas dienas organizēs skolotājas A.Holma un I.Bērziņa.
Šajā nedēļā katra klase veidos savu putnu koku,kur jebkurā tehnikā varēs veidot putnus un karināt kokā.Un noslēgumā katra klase prezentēs savu putnu koku.

MASĻENICA!

12.02.2014

26.02.2014.g. Centrā notiks Meteņu svinēšana. Tajā piedalās visi centra bērni, kur scenāriju un programmu  gatavo skolotāji N.Gailiša, V.Kaškarova un O.Bēma.

Pasākuma laikā bērni spēlēs dažādas senas rotaļas, dziedās folkloras dziesmas un noslēgumā cienāsies ar pankūkām.

Goldbird.lv